Obniżka! Pakiet Florysty

Pakiet Florysty

APZ203

Nowy produkt

Dostępny

133,99 zł brutto

120,00 zł brutto

-13,99 zł

Pakiet Florysty- doskonały pakiet dla florystów, pasjonatów kwiatów ciętych. Pakiet składa się z książki ABC Florystyki + nożyczki do ziół i kwiatów.

Więcej szczegółów

Pakiet Florysty

Doskonały pakiet dla florystów, pasjonatów kwiatów ciętych

ABC Florystyki

To pozycja obowiązkowa dla amatorów, pasjonatów z zakresu florystyki. Książka zawiera informacje jak wykonywać kompozycje z kwiatów, jak zaaranżować wnętrza oraz balkon. Książka uczy postępowania z materiałem roślinnym i zasad kompozycji. Zapoznaje także z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi aranżacji ślubnych, żałobnych i komunijnych, dekoracji świątecznych oraz bukietów okolicznościowych.

Od pierwszego wydania książki ABC Florystyki minęło ponad 10 lat. W tym czasie wzrósł asortyment dostępnych roślin, powstały nowe techniki florystyczne, zmienił się styl, sposób wykonywania bukietów, aranżacji wnętrz. Nowa wersja książki jest zilustrowana nowymi zdjęciami pochodzącymi z Akademii Florystycznych.

Książka zawiera zdjęcia podzielone na:

- kwiaty cięte,

- zieleń ciętą,

- drzewa, krzewy, pnącza

- rośliny doniczkowe,

- rośliny na balkony i tarasy,

- rośliny utrwalane.

Nożyczki do ziół i kwiatów

Przeznaczone do precyzyjnego cięcia kwiatów oraz ziół. Niezbędne do prac w domu oraz w ogrodzie. Ostrza wykonane z wysokiej jakości stali pozwalają na czyste i precyzyjne cięcie.

Koszt dostawy

Przewoźnik Termin dostawy Cena
Paczkomaty InPost 48h - 72h 16,00 zł

* Przy zakupie powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

7 inne produkty w tej samej kategorii

katalogiroslin.pl Reviews with ekomi-pl.com