Obniżka! Pakiet na Start

Pakiet na Start

APZ070

Nowy produkt

61,90 zł brutto

51,90 zł brutto

-10,00 zł

Idealny pakiet dla osoby rozpoczynającej przygodę z ogrodnictwem

Więcej szczegółów

Idealny pakiet dla osoby rozpoczynającej przygodę z ogrodnictwem. W skład pakietu wchodzi:

Rośliny do każdego ogrodu

Rośliny do każdego ogrodu to polecane przez Związek Szkółkarzy Polskich 333 OGRODOWE PEWNIAKI – sprawdzone i dostępne w Polsce. Wybrane spośród tysięcy taksonów stanowią trzon każdego założenia ogrodowego.

Dla kogo? Dla osób, które chcą szybko podjąć decyzję co do doboru roślin i niezwłocznie projekt wprowadzić w życie – rośliny te są ogólnie dostępne na rynku, a w przypadku braku można skorzystać z podanych zamienników. Równie dobry dla profesjonalisty jak i początkującego ogrodnika.

- Portrety 333 roślin (nazwa polska i łacińska) oznaczenie hodowców i roku powstania) każda jest opisana
i zobrazowana przynajmniej 1 zdjęciem oraz graficznym oznaczeniem: polskich selektów, stanowiska, koloru owoców, kwiatów wraz z miesiącami kwitnienia, podstawowego i jesiennego liści, strefy mrozoodporności,
a także schematycznym rysunkiem
sylwetki dorosłej rośliny.

- Opis – ogólna charakterystyka, wielkość, zabarwienie liści i kwiatów, wymagania glebowe, sugerowane zastosowanie, wskazania pielęgnacyjne. Wymienione także zostały PODOBNE rośliny, którymi można zastąpić daną odmianę, ze względu na podobny wygląd i wymagania.

- 10 rozdziałów: sadzenie i pielęgnacja, zwalczanie szkodników i chorób, wskazówki projektowe, drzewa
i krzewy iglaste, drzewa liściaste, krzewy liściaste, rośliny wrzosowate, pnącza, róże, byliny.

- Ponadto znajdziemy przy niektórych gatunkach tabelaryczne zestawienia najważniejszych cech, które rozróżniają od siebie, jak np. wysokość, czas i kolor kwitnienia, co pozwala na szybki wybór. W rozdziałach roślinnych są także zdjęcia aranżacji oraz dobre rady, które mówią o ważnych zabiegach pielęgnacyjnych lub zastosowaniu.

Łopatka do przesadzania wąska WHITE

Półdługa łopatka przeznaczona do spulchniania, sadzenia, przesadzania i nawożeniach wąskich grządek oraz skrzynek na balkonie. Stworzona z wytrzymałego polyamidu wzmocnionego o włókna szklane. Produkt jest odporny na temperatury w przedziale od -40 do 150 stopni. Narzędzie jest bardzo trwałe i łatwe w czyszczeniu. Zaokrąglone krawędzie nie uszkadzają ziemi oraz korzonków. Łopatkę można ostrzyc. Produkt jest w 100% przeznaczony do recyklingu.

Parametry techniczne

Kolor biały, materiał plastik, szerokość części roboczej: 55mm, długość części roboczej: 155mm, długość całkowita 291mm, waga 82g

Widełki White

Białe widełki to idealne narzędzie do sadzenia i usuwania chwastów. Widełki odznaczają się wysoką trwałością i są łatwe w czyszczeniu. Wytrzymały materiał polyamid wzmocniony o włókna szklane jest odporny na temperatury w przedziale -40 do 150 stopni. Widełki w 100% nadają się do recyklingu oraz są odporne na korozje. Praktyczny otwór do zawieszenia i łatwego przechowywania.

Parametry techniczne

Kolor biały, Materiał plastik, Maksymalne obciążenie 35kg, Szerokość części roboczej 78mm, Długość części roboczej 112mm, Długość całkowita 263mm, Waga 89g

Koszt dostawy

Przewoźnik Termin dostawy Cena
Przesyłka Kurierska FedEx Czas dostawy od 2 do 7 dni roboczych 17,00 zł
Produkt Wirtualny Czas dostawy do 24h Darmowa dostawa!

* Przy zakupie powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!