Superfood z ogrodów, łąk i lasów Powiększ

Superfood z ogrodów, łąk i lasów

APZ031

Superfood prosto z ogrodów, łąk i lasów

- morfologia i stanowiska,

- składniki odżywcze,

- działanie,

- przepisy!

Więcej szczegółów

Dostępny

32,00 zł

32,00 zł za 1

Opis

FORMAT 17,0 x 23,5 cm
TERMIN WYDANIA 2017
WYDAWCA ADeon wydawnictwo TeBRA

Więcej informacji

Energia i zdrowie z natury

Zdrowe odżywianie jest obecnie u osób dbających o swoje zdrowie tematem numer jeden, a superodżywianie jest oczywiście niemożliwe bez superskładników. W książce tej z łatwością znaleźć można gatunki ziół dostępne na wyciągnięcie ręki – wystarczy jedynie wyjść na spacer. Podział książki na rozdziały, odpowiadające czterem porom roku, zapewnia możliwość pozyskania surowców leczniczych na bieżąco, przez okrągły rok.

 

28 doskonale opisanych gatunków ziół

Roślinne pakiety zawierają sprawdzony opis ziół, zawierający stanowiska, fotografię oraz zarys morfologiczny, dzięki którym zbiór surowców już nigdy nie będzie sprawiał kłopotów. Dodatkowo każdy gatunek zawiera szczegółowe informacje dotyczące związków aktywnych, występujących w surowcach oraz ich prozdrowotnym działaniu. Jakby tego było mało, każda roślina znalazła również swoje zastosowanie w supersmacznych przepisach kulinarnych.

Dziko rosnące rośliny są nie tylko źródłem mikro- oraz makroelementów, ale i rezerwą witamin oraz tzw. fitamin działających profilaktycznie i leczniczo na wiele chorób. Wykorzystanie superpożywienia w swojej codziennej diecie wspomaga m.in. zapobieganie problemom trawiennym, osłabieniu odporności, stresowi, a nawet chorobom nowotworowym, wynikającym z stresu oksydacyjnego.

 

Powszechnie występujące rośliny już nigdy nie będą zwykłymi chwastami, a dzięki tej książce dowiecie się jak, kiedy i gdzie najlepiej je zbierać oraz jak wykorzystywać!  

Koszt dostawy

Przewoźnik Termin dostawy Cena
Przesyłka Kurierska FedEx Czas dostawy od 2 do 7 dni roboczych 17,00 zł

* Przy zakupie powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: