MAJA W OGRODZIE ISBN 978-83-64776-72-4 Powiększ

Maja w ogrodzie

APZ009

Maja w ogrodzie

Maja Popielarska

Nowe wydanie bestsellerowego poradnika o zadbanych ogrodach Od wielu lat autorski program Mai Popielarskiej cieszy się niesłabnącą popularnością.
Trudno się dziwić - Maja nie tylko uczy jak pielęgnować i aranżować roślinność lecz także dzieli się swoją ogrodniczą pasją i zaraża nią innych.

Więcej szczegółów

Dostępny

54,90 zł

54,90 zł za 1 szt

Opis

FORMAT 165x220
TERMIN WYDANIA wydanie II, 2015
WYDAWCA Zwierciadło

Więcej informacji

Książka Maja w ogrodzie to nieocenione kompendium wiedzy dla ogrodników - zarówno początkujących, jak i doświadczonych. Autorka podpowiada, co zrobić, by ogród lub inny, pielęgnowany przez nas kawałek zieleni prezentował się pięknie, był powodem do dumy i znakomitym miejscem do relaksu. Radzi, jak ochronić rośliny przed szkodnikami i chorobami, a także jak je zwalczać. Opowiada również o zwyczajach zwierząt zamieszkujących przydomowe ogródki. Maja Popielarska - dziennikarka, prezenterka pogody, architekt krajobrazu. Od 1999 r. związana z TVN. W TVN Meteo prowadzi autorski program poradnikowy dotyczący pielęgnacji roślin i projektowania ogrodów "Maja w ogrodzie" (emitowany również na antenie TVN, TVN Style i TVN24). Autorka bestsellerowych poradników, w tym 12 miesięcy z Mają Popielarską. Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie (Wydawnictwo Zwierciadło, 2014).

Koszt dostawy

Przewoźnik Termin dostawy Cena
Przesyłka Kurierska FedEx Czas dostawy od 2 do 7 dni roboczych 17,00 zł

* Przy zakupie powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: