Obniżka! Zielonym do góry. Nowoczesne pomysły na rośliny we wnętrzu.

Zielonym do góry. Nowoczesne pomysły na rośliny we wnętrzu.

APZ090

Nowy produkt

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

44,90 zł brutto

34,90 zł brutto

-10,00 zł

Poradnik, który inspiruje do samodzielnego tworzenia mini ogrodów we wnętrzach. Pozycja obowiązkowa dla miłośników kreatywnego i mało wymagającego domowego ogrodnictwa.

Najniższa cena sprzed 30 dni: 34,90 zł

Więcej szczegółów

FORMAT 175 x 245 mm
ILOŚĆ STRON 176
AUTORZY Anna Piotrowska

Zielonym do góry. Nowoczesne pomysły na rośliny we wnętrzu

Opis:

to poradnik, który inspiruje do samodzielnego tworzenia we wnętrzach - mini ogrodów. W książce zaprezentowane są rozwiązania alternatywne do tradycyjnej uprawy roślin "na parapecie". Zależnie od preferencji i potrzeb można tworzyć wiszące ogrody, uprawiać rośliny w słojach czy akwariach. Można też całkowicie zrezygnować z doniczki albo zostawić doniczkę, a zrezygnować z ziemi. Co więcej? Ciekawe rozwiązania dla miłośników: klimatów pustynnych, tropikalnych czy brzegów jezior, rzek oraz głębin.

Proponowane w poradniku rozwiązania są: proste, nie wymagają specjalistycznych umiejętności oraz dużych nakładów finansowych. Ponadto nie potrzebna jest dalsza, intensywna praca nad roślinami, dzięki czemu są idealne dla osób, które spędzają dużo czasu poza domem. W każdym z dziewięciu rozdziałów znajdują się krótkie opisy historyczne dotyczące proponowanego rozwiązania oraz wiele inspiracji, które przybliżą czytelnikowi wspaniały świat zieleni.

Pamiętajcie Zieleń to Życie!

Koszt dostawy

Przewoźnik Termin dostawy Cena
Paczkomaty InPost 48h - 72h 16,00 zł

* Przy zakupie powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

30 inne produkty w tej samej kategorii