Wydawnictwa

 

Bestsellery niezbędne w pracy projektanta ogrodów, architekta krajobrazu, ogrodnika, działkowca, studenta architektury krajobrazu i ogrodnictwa, katalogi roślin, katalogi bylin, katalogi róż, rośliny do każdego ogrodu.

Katalog roślin drzewa krzewy byliny stworzony by wspierać pracę ogrodników, architektów krajobrazu, planujących ogrody, zieleń...

 

Bestsellery niezbędne w pracy projektanta ogrodów, architekta krajobrazu, ogrodnika, działkowca, studenta architektury krajobrazu i ogrodnictwa, katalogi roślin, katalogi bylin, katalogi róż, rośliny do każdego ogrodu.

Katalog roślin drzewa krzewy byliny stworzony by wspierać pracę ogrodników, architektów krajobrazu, planujących ogrody, zieleń miejską, nasadzenia, tarasy, zielone dachy.

W Katalogu bylin została usystematyzowana wiedza o kwiatach, trawach i paprociach dostępnych w polskich szkółkach. Ułatwi wybór bylin, które sprawią, że nasze ogrody, tarasy, parki, skwery będą w kwiatach przez cały rok.

Katalog róż skierowany jest do miłośników róż. Znajdziemy w nim róże wielkokwiatowe, róż wielokwiatowe, róż okrywowe i róże parkowe.

Rośliny do każdego ogrodu to mini leksykon roślin polecanych do ogrodów. Podręczne wydanie, które możemy zabrać do torby czy plecaka, podpowiada zamienniki odmian niedostępnych w centrum ogrodniczym.

Więcej

Wydawnictwa Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Katalog Roślin - drzewa, krzewy, byliny polecane przez Związek Szkółkarzy Polskich to praktyczny przewodnik po roślinach ogrodowych - produkowanych i dostępnych w Polsce. To zbiór pomysłów i inspiracji do przygotowania ogrodu, którego będą cechować: bioróżnorodność, piękno i funkcjonalność.

99,00 zł

MASZ OGRÓD? MUSISZ TO MIEĆ! Szczególnie polecany osobom rozpoczynającym przygodę z ogrodem, ale także jako „praktyczne narzędzie” dla projektujących i urządzających tereny zieleni. Wirtualne przeglądanie książki: WIRTUALNE PRZEGLĄDANIE SPRAWDŹ CENĘ U NASZYCH DYSTRYBUTORÓW :) DYSTRYBUTORÓW

34,00 zł

"KATALOG ROŚLIN"PRZETŁUMACZONY NA JĘZYK ROSYJSKI. рекомендованный через Союз Польских ПитомниковWIRTUALNE PRZEGLĄDANIE KATALOGU

57,00 zł

Miłośnikom róż polecamy Katalog Róż - doskonałe kompendium wiedzy o krzewach różanych. 250 gatunków i odmian róż, najpiękniejszych i dobrze rosnących w naszych warunkach. Wirtualne przeglądanie katalogu: WIRTUALNE PRZEGLĄDANIE SPRAWDŹ CENĘ U NASZYCH DYSTRYBUTORÓW :) DYSTRYBUTORÓW

39,00 zł

Katalog Bylin Pasjonatom bylin polecamy nowe, poszerzone wydanie katalogu, zawiera on 1173 roślin, które sprawią, że ogród będzie w kwiatach przez cały sezon: 974 kwiatów,48 paproci,151 traw. Wirtualne przeglądanie katalogu: WIRTUALNE PRZEGLĄDANIE

87,00 zł

Terminarz Oceny Zdrowotności Roślin, to praktyczne narzędzie do robienia lustracji niezbędnych do wystawiania paszportów dla materiału szkółkarskiego. Wydawnictwo powstało dzięki współpracy Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Związku Szkółkarzy Polskich.

79,00 zł

Książka adresowana do osób zainteresowanych produkcją szkółkarską. Wydanie trzecie, poprawione i uzupełnione Autor: dr Wiesław Szydło

36,00 zł

Miłośnikom róż polecamy Katalog Róż + WEBINAR do wyboru- doskonałe kompendium wiedzy o krzewach różanych. 250 gatunków i odmian róż, najpiękniejszych i dobrze rosnących w naszych warunkach. Wirtualne przeglądanie katalogu: WIRTUALNE PRZEGLĄDANIE

68,00 zł

"Atlas pędów zimowych" - idealne narzędzie do rozpoznawania drzew i krzewów zimą, w stanie bezlistnym

89,00 zł

Zbierz, przechowaj, zjedz - Lundén Theres Wätterbäck Johannes

46,00 zł 54,99 zł

Zdrowy ogród - wolny od chemii Naturalne i ekologiczne sposoby na zwalczanie chorób i szkodników w ogrodzie

35,00 zł 42,00 zł

Ta książka zachęca do poznawania roślin i ich zbierania. Dzięki niej dziecko nauczy się rozróżniać 20 gatunków, które łatwo spotkać w naszym kraju, łatwo oznaczyć, porównując z pięknymi rysunkami, i łatwo zasuszyć. Opis pochodzi ze strony wydawcy.

34,00 zł 39,00 zł

Wszystkie ważne informacje na temat cięcia drzew i krzewów, ujęte w zwartej, poręcznej, przejrzystej formie. Niezbędny poradnik dla każdego właściciela ogrodu

59,00 zł 69,00 zł

MISKANTY giganty wśród traw Książka polecana jest zarówno dla miłośników traw ozdobnych, jak i osób, które zaczynają z nimi przygodę.

39,00 zł

ABC florystyki - elementarz dla amatorów, pasjonatów z zakresu florystyki

95,00 zł 135,00 zł

Jak  stworzyć niezwykły  warzywnik - ekologiczna uprawa warzyw

47,00 zł 59,00 zł

Jak dbać o ogród marzeń - praktyczny roczny harmonogram prac

43,00 zł 55,00 zł

Z przewodnikiem "Drzewa - Przewodnik Collinsa" poznasz gatunki i odmiany rodzime w Europie Środkowej i Północnej, a także przywiezione z Azji i Ameryki Północnej oraz z rejonu śródziemnomorskiego. Opis pochodzi ze strony wydawcy.

90,00 zł 100,00 zł

Program Ochrony Materiału Szkółkarskiego Pozycja poświęcona ochronie przed chorobami, szkodnikami oraz chwastami najczęściej występującymi w szkółkach roślin ozdobnych i sadowniczych.

19,99 zł

Jak zaprojektować ogród marzeń - Praktyczne porady, tajniki, projektowanie ogrodów.

47,00 zł 59,00 zł

List of Names of Woody Plants / Naamlijst van Houtige Gewassen / Namenliste Gehölze / Liste des Noms des Plantes Ligneuses International Standard ENA 2016-2020 (Lista Nazw Roślin Drzewiastych)

297,00 zł

Choroby drzew owocowych Książka autorstwa prof. dr hab. Marka Grabowskiego z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

28,00 zł

Ogród na cztery pory roku Co siać w lutym, a co włożyć do ziemi dopiero w kwietniu? Na te i wiele innych pytań odpowie Sebastian Kulis - autor bloga Roślinne Porady.

54,99 zł 64,99 zł

"Zielonym do góry" to poradnik, który inspiruje do samodzielnego tworzenia mini ogrodów we wnętrzach. Pozycja obowiązkowa dla miłośników kreatywnego i mało wymagającego domowego ogrodnictwa.

36,90 zł 44,90 zł

ATLAS CHWASTÓW - podręczny poradnik zawierający ponad 100 pospolitych gatunków chwastów w uprawach rolniczych sadowniczych i warzywnych

58,00 zł 65,00 zł

Szkoła Cięcia 1 - praktyczny poradnik, dzięki któremu nauczysz się pracy z roślinami

75,00 zł

List of Names of Perennials / Naamlijst van Vaste Planten / Namenliste Stauden / Liste de Noms des Plantes Vivaces International Standard ISU 2016-2020

247,50 zł

Książka autorstwa światowej sławy naukowców-praktyków z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach

67,00 zł
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów